Altın Emlak Bayilik Şartları

Altın Emlak Bayilik Şartları

Marka Veya Firma Adı: ALTIN GAYRİMENKUL EMLAK A.Ş. Firma tanıtımı Altın Emlak Bayilik Şartları hakkında :  1998 yılında kurulan ALTIN EMLAK 22 (yirmiiki) ilde hizmet veren 105 (yüzbeş) Temsilciliği ile emlak sektöründe kaliteli hizmetin ve gerçek emlakçılığın sembolüdür. Türk Standartları Enstitüsü’nden (TSE) onaylı ilk ve tek yetkin emlak zinciri olan ALTIN EMLAK, ofis otomasyonuna dahi yanıt verebilen en gelişmiş sistem altyapısına sahiptir.
Yıllardır pek çok markanın sadece internet sitesi ile hizmet vermeyi donanımdan saydığı emlak sektöründe ALTIN EMLAK, ilk defa CRM temelli bir altyapı ile hizmet vermekte, herhangi bir ALTIN EMLAK Temsilciliği’nden içeri giren müşteri 85 (seksenbeş) ALTIN EMLAK Temsilciliği’nden içeri girmiş olmaktadır. Her emlakçının (çalışanlar dahil olmak üzere) kanun gereği alması gereken eğitimleri Milli Eğitim Bakanlığı adına vermeye yetkili tek özel zincirin ALTIN EMLAK olması da uzmanlığının sonucudur.

Bayilik Türü: Franchise

Bayilik Şartları:

Verilen Destekler: ALTIN EMLAK, ofis açmak isteyen girişimcilere hiçbir sistemde bulunmayan, en gelişmiş emlak altyapısını minimum maliyetlerle sunan, uzmanlığı onaylı en yetkin emlak zinciridir.

Bayilik verilen bölgeler: Tüm Türkiye geneli

Yatırım Maliyeti: 50.000 TL

Franchise Giriş Bedeli: 25.000 TL

Ortalama Kar Marjı: Bölge ve Pazar payına göre farklılıklar göstermektedir.

Reklam Katkı Bedeli: yok

Gelirden Pay: yok

Ek Detaylar: Sistem hakkında detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan ya da www.altinemlak.com.tr sayfamızdan ulaşarak ilgili birimimizle irtibata geçebilir siniz.

Sektör: Emlak, Gayrimenkul

Kuruluş Yılı: 1998

Firma Merkezi: BAHÇELİEVLER

Firma Yetkilisi: Hakan ERİLKUN

Şube Sayısı: 106

Çalışan Sayısı: 400

Web Site: http://www.altinemlak.com.tr

İletişim Numarası: 0212 654 17 60

E-Posta Adresi: altinemlak@altinemlak.com.tr

 

Bayilik veren firmalar ilgili aramalar : Altın Emlak Bayilik, altın emlak bayilik şartları, altın emlak bayilik bedeli, altın emlak franchise, altın emlak bayilik veriyor, altın emlak bayilik fiyatları, altın emlak şubeleri, altın emlak franchise şartları, altın emlak bayiliği, altın emlak bayilik almak, Altın Emlak Bayilik Şartları 2016, Altın Emlak Bayilik 2016

Medya Bayilik

Son Yazılar
Bir cevap bırakın