Bsm seo sahibinden emlak bayilik

BSM Sahibinden Emlak Teknoloji Mühendislik Müşavirlik Danışmanlık 

Firma tanıtımı:  Biz Kimiz ?
BSM , 2011 yılında müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yenilikçi ve farklı bir bakış açısı ile İSTANBUL’da kuruldu.Emlak ve Gayrimenkul sektöründe anket çalışmaları ve saha araştırmaları yaparak , aynı zamanda Gayrimenkul Danışmanlık işleri alarak sektörde analize giderek , MÜLK SAHİBİ ve ALICI ADAYLARI ‘ nın EMLAKÇILARDAN korkmamaları için , GELECEĞİN MESLEĞİNE GÜVEN kavramını inşa etmeye geldik. “SEO” Sahibinden Emlak Hizmetleri Sistemi İş Modeli Yaratıcısı ,İnşaat Mühendisi/İş güvenliği Uzmanı Yıldırım BAĞRIYANIK 2013 yılında modern teknoloji, geliştirilmiş sosyal medya uygulamalarıyla gayrimenkul sektöründe kullanmaya başlayarak Diyarbakır’da ilk olma yolunda önemli ve geleceğe yönelik adımlar attı. 2014 yılında KOSGEB ‘den destek kazanarak , T.C Resmi İşletmelerine katılarak bu sektördeki yerini aldı. Bütün kadrosuyla eğitim , araştırma , geliştirme yolunda sürekli değişim yaşamaktadır. Danışmanlarımız üniversite mezunu olup , alanlarında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır.

Bayilik Türü:  Franchise

Bayilik Şartları:  Bayilik Şart ve Seçenekleri Dürüst ve Üst Yetenekli Girişimci CV’leri ve Amatör Ruh Sahibi Profesyonel Düşünce Yapısına Sahip Herkes Bu Mükemmel İş Modellemesinin Yöneticisi Olabilir.
Bayilik Şart ve Alternatif Seçenekleri
1. Üst Teknoloji İle Donatılmış Çalışma Ofisi Franchising Paketi(Yatırım Bütçesi Orta Seviyede) 2. Mobil Olarak Çalışma Franchising (Bir Çalışma Ofisinin Kurulmasına Gerek Yoktur.Serbest Online SEO Temsilcisi Olun.)(Yatırım Bütçesi Çok Düşük Seviyede) 3. Home-Office Franchising Paketi(Yatırım Bütçesi Orta Seviyede)

Verilen Destekler:  GENEL AÇIKLAMA :
Franchising Sözleşmesi İmzalandıktan Sonra Anahtar Teslimi SEO Sahibinden Emlak Çalışma Ofisinizi Modern Dekorasyon Anlayışı ile Hazırlıyoruz.Kuruluş Resmi Aşamaları ve Muhasebe Sisteminizi Biz Kuruyoruz. Daha Sonra Uygulamalı Eğitimler Eşliğinde , İşletme Sistemimiz Oturana dek Yanınızda Bulunuyoruz. Personel İşe Alım ve Sürecinde Destek Oluyoruz. Teknoloji Eğitimleri ile Siz de ÖZEL SEO Teknoloji Uzmanı-Gayrimenkul Danışmanı  Olacaksınız.7/24 Yardım ve Dayanışma Desteği İçin İletişim Ağı. Bilimsel Yaklaşımlarla elde edilen, Türkiye ve Avrupa’da dahi olmayan Emlak Modellemeleri ve Eğitimleri ile Geleceğin Yöneticilerine Sürekli Psikolojik ve Teknoloji Eğitimleri

FRANCHISING KAPSAMINDA VERİLECEK SÜREKLİ HİZMETLERİMİZ

***Sürekli İyileştirme Politikası ile Gerçekleştirilecek Denetim Sonucunda , Bu Hizmetler Sürekli Olarak Şirketimiz Tarafından Yinelenecektir.
-PUKÖ SİSTEMİ-
( Planlama-Uygulama-Kontrol Etme-Önlemlerin Alınması Döngüsü) Aşağıda Yazılan Sürekli Hizmet Paketlerinin Her Aşamasında Sizin Yanınızdayız.

*ŞİRKET MUHASEBE HİZMETLERİ ve RESMİ KURULUŞ AŞAMALARINI da SİZİN İÇİN BİZ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

*OFİS YER SEÇİMİ ve DİZAYN KOŞULLARINDA SİZE OLMASI GEREKEN STANDARTLARDA REHBERLİK EDİYORUZ.

*MODERN ve TEKNOLOJİK OFİS ORTAMININ OLUŞTURULMASI (Ofis Dizayn , Teknik Ekipman-Teçhizat-Donanım-Yazılım-Mobilya-Dekorasyon v.b gibi Ürünlerin Tedariği Konusunda Ortak Çalışılan Marka Mağazalarına Yönlendirme, Çalışma Ortamı Koşulları(İş Sağlığı ve Güv. Kanunu Kapsamında )) ***Dilerseniz Çalışma Ofisi Anahtar Teslim Seçeneği de Mevcuttur.

*MÜŞTERİLERİNİZE SUNACAĞINIZ TANITIM DOSYASI , KARTVİZİT , WEB SİTESİ ve BROŞÜR DESTEĞİ

*Dünyada Görülmemiş Özel Marka Afiş/Branda Sistemi ile SIRADIŞI ve EŞİ BENZERİ OLMAYAN BİR GÖRSEL ANLAYIŞ

*Afiş(25 Adet) Branda (10 Adet) Çevreye Asmak İçin Afiş(10 Adet)

*PERSONEL İSTİHDAM ve İŞE ALIM SÜRECİNDE DE UZMAN KADROMUZ YANINIZDA.

*ŞİRKET ÖZEL KAMPANYALARININ UYGULANMA EĞİTİMİ ***KAMPANYALAR İLE ALICI VE SATICI ADAYLARINA  GÜVEN ODAKLI HİZMET ANLAYIŞI EĞİTİMİ

*ÖZEL PERSONEL EĞİTİMİ

*MÜŞTERİ İLETİŞİMİ EĞİTİMİ

*KURUMSAL sahibindenemlakajansi.com sitesine İLAN GİRİŞİ EĞİTİMİ.

*EMLAK MAĞAZANIZDA ÜRÜN PAZARINIZI NASIL OLUŞTURACAKSINIZ? UYGULAMALI EĞİTİM.

*NASIL HIZLI SATIŞ GERÇEKLEŞTİRİLECEK EĞİTİMİ.

*REKLAM YÖNTEMLERİ İLE İLGİLİ UYGULAMALI EĞİTİM.

*İNTERNET ONLINE MAĞAZALARA ÜYELİK KAYITLARINIZ GERÇEKLEŞTİRİLİR.
(Ekstra Mağazalara Yıllık Ücret Ödemeyeceksiniz.)

*İLAN GİRİŞİ NASIL YAPILIR EĞİTİMİ.

*FOTOĞRAF-VİDEO ÇEKİMİ ve MAĞAZALARA EKLENMESİ EĞİTİMİ

*OLUŞTURDUĞUNUZ EMLAK AĞI ARKADAŞLARINIZA NASIL DAİRE TANITIM DOSYASI YOLLAYABİLİRSİNİZ ? Mail , Tanıtım Broşürü Elden Dağıtım , Whatsapp , Facebook , Sesli ve Görüntülü Video İle Daire Tanıtımı Dosyasının İnternete ve Youtube’a Yüklenmesi TEKNOLOJİK EĞİTİMİ *GEREKLİ TÜM YARDIMCI KİTAPLAR ve TAPU DEVİR AŞAMASI DANIŞMANLIK EĞİTİMİ ve KAYNAKLARI

*OFİS ÇALIŞMA SİSTEMİYLE İLGİLİ ,TEKNOLOJİ EĞİTİM DESTEĞİ VERİLEREK  , BİRÇOK GEREKSİZ VE VAKİT ALAN İŞLERİ ORTADAN YOK EDEREK , KALİTELİ-GÜVENLİ-HUKUKİ KESİN KAZANÇ SİSTEMİ İLE MÜŞTERİDE HIZLI ETKİ BIRAKARAK SİZE ÖZEL OLARAK İLGİ DUYULMASINI SAĞLIYORUZ.
*GÜNLÜK YAPILACAK İŞLER TEKNOLOJİ VE OFİS TASARIMI İLE ÇOK KOLAY BİR HALE GETİRİLMİŞ DURUMDA.(VAKİT KAYBINA SON) KESİN FARKLILIK

Müşteri Kazanma-Takip-İzleme-Geri Dönüşlerle Müşteriyi Kazanca Çevirme-Sözleşme Aşamaları Evrak ve Dökümantasyon Kayıt Sistemi Müşteriyi İncitmeyen Tabirler İle Oluşturulan Sözleşme Dökümanları… Güvenlik Kamerası Sistemi Kurulumu ( Müşteri Sunum Görüntülü Kayıt )

 
Ürün Destekleri
1.Reklam ve Görsel Çalışmalar Hazır Çalışmaları 2.Araba/Afiş/Branda/Billboard gibi Dış Reklam Ürünleri 3.Tanıtım Dosyanız 4.Bütün Online Mağazalara Giriş ve İlan Yükleme Üyelik Paketleri 5.Web Sayfanız 6.Broşür Destek 7.Kartvizit Destek 8.Emlak Müşteri Yönetimi Teknoloji Uygulamaları 9.Emlak Evrak ve Kayıt Döküman Sistemi 10.Tabela Ürünleri 11.Sürekli Eğitim ve İşletme Denetim Yönetimi Ziyaretleri 12.Özel Dekorasyon Ürünleri 13.Özel Dosyalama Ürünleri 14.Ve Bu Ana Başlıklar Altındaki Diğer Kurumsal Ürünlerimiz ve Ortak Çalıştığımız Marka Ürünleri Satışı İçin Üyelik Paketleri

Bayilik verilen bölgeler:  Diyarbakır , Batman , Siirt , G.Antep , Malatya , Şırnak , Mardin , Hakkari , Van , İstanbul , Ankara , İzmir , Bursa , Antalya , Trabzon , Mersin , Adana , Sivas , Kayseri , Konya , Afyon ,Edirne , Muğla , Isparta , Erzurum , Tunceli , Bingöl , Kastamonu , Zonguldak

Yatırım Maliyeti:  15.000 TL

Franchise Giriş Bedeli:  5000 TL ( Franchising Full Destek)

Ortalama Kar Marjı:  %300

Reklam Katkı Bedeli:

Gelirden Pay:

Ek Detaylar:  Gelirden Pay SEO Şirketine Aktarılmayacaktır. Fakat Aylık Cironuzun %5 ‘ini SEO Yardım Kuruluşlarına Destek Birimine Aktararak Siz de SEO ile İnsanlara Dokunacaksınız.

Sektör:  Emlak, Gayrimenkul

Kuruluş Yılı:  2014

Firma Merkezi:  Diyarbakır

Firma Yetkilisi:  Yıldırım BAĞRIYANIK

Şube Sayısı:  2

Çalışan Sayısı:  5

Web Site:  http://www.bsmseo.com

İletişim Numarası:  5308234748

E-Posta Adresi:  bsminfo@bsmseo.com

Bu e-posta Medya bayilik (http://www.medyabayilik.com) adresindeki iletişim formundan gönderildi

Medya Bayilik

Son Yazılar
Bir cevap bırakın