Cafe Crown bayilik

Cafe Crown bayilik

Cafe/Kahve markaları ile franchise almak neredeyse ülkemizde en çok tercih edilen franchising anlaşmalarıdır. Ülkemiz de ismi çok bilinen, kalitesini ispatlamış yurt içi ve yurt dışında şubeleri olan bir çok cafe franchise markası bulunmaktadır. Bu yazımızda ise Cafe sektörüne adım atmak isteyen yeni girişimciler için Cafe Crown bayilik ve Cafe Crown bayilik şartları bilgiler paylaşacağız.

Cafe Crown Franchising

Cafe Crown yatırım maliyeti : 30.000 USD
Cafe Crown reklam payı : %5
Cafe Crown bayilik şartları : Mekanın Cafe Crown’a ait anlayış ve dekorasyona sahip olması gerekmektedir. Cafe Crown bayilik açıldıktan sonra mekanın merkez franchise tarafından 1 ay süre ile yönetilmesi.

Cafe Crown bayilik ile ilgili son bayilik bilgileri ve ücretler için firmanın franchise ofisinden detaylı bilgi alınması gerekmektedir. Açılacak bayilik ve bölgeye göre değişiklikler olabilmektedir. Firma tarafından detaylı bilgi verilmesi durumunda franchise şartları paylaşılacaktır.

Bayilik veren firmalar Cafe Crown ilgili aramalar : CafeCrown bayilik, CafeCrown bayilik 2016, CafeCrown bayilik şartları, Cafe Crown bayilik bedeli, Cafe Crown franchise, Cafe Crown franchise fiyatları, Cafe Crown bayilik başvurusu

Medya Bayilik

Son Yazılar
Bir cevap bırakın