David People Coffee Bayilik

David People Coffee Bayilik

Ülkemizde bir çok Cafe-Kahve markası franchise vermektedir. Cafe açmak isteyen bir çok girişimci ürün yelpazesinden, tabela isminin gücünden, ekipman ve personel desteğinden dolayı Cafe franchise almayı düşünmektedirler. Bugün ki yazımız da David People Coffee Bayilik ve bayilik şartları hakkında bilgi vereceğiz.

David People Coffee Bayilik detayları

  • Açılacak yerin tespiti ve olabilirliği ile ilgili fizibilite ve mimari danışmanlığından ücret talep etmiyoruz.
  • Yer tespiti ve marka anlaşmamızı sağladığımızda inşaat aşaması dahil konseptin anahtar teslimine kadar bizzat kendi ekibimiz ilgileniyor. Size işleyen bir DAVID PEOPLE teslim ediyoruz.
  • Sizinle tüm aşamaları mevcut konseptimize uygun olarak açık maliyet ve şeffaf olarak paylaşıyoruz. Sizin için en avantajlı olanı uyguluyoruz.
  • Kurulan konseptin tüm mevcut menü oluşumu ve eğitimlerini, personel seçimi ve eğitimlerini ve açılıştan sonra en az 15 günlük işletmeciliğini bizzat kendi ekibimizle gerçekleştiriyoruz.
  • Tüm ürün tedariklerinizi merkezimizden düzenli olarak gönderiyoruz. (ör. Kahve ürünleri, logolu porselenler, logolu kıyafetler, logolu servis kağıtları, logolu peçeteler, şekerler, pasta ürünleri vs.)
    Size, hazır işleyen bir şubeyi, sizin adınıza kurup, size eksiksiz teslim ediyoruz.
  • Düzenli olarak ve gerektiğinde şubeyi ve işletmeciliğini sizin adınıza denetleyerek markanın standartlarının her şubesinde aynı olmasını sağlıyoruz.

David People Coffee Bayilik İletişim Bilgileri

Adres
Ferhatpasa Mah. Samandıra Cad.
93 Sk. No:58
Ataşehir/İSTANBUL
Telefon / Faks / Email
t. 0 216 414 34 34
f. 0 216 414 34 36
info @ davidpeople.com

 

Bayilik veren firmalar İlgili aramalar : David People Coffee Bayilik, David People Coffee Bayilik 2016, David People Coffee Food Bayilik, David People Coffee franchise, David People Coffee franchising, David People Coffee Bayilik şartları, David People Coffee Bayilik 2016

Medya Bayilik

Son Yazılar
Bir cevap bırakın