Direkt Enerji Bayilik

Elektrik enerji sektöründeki İndirimli elektrik bir çok girişimcinin ilgisini çekmektedir. Elektrik enerji bayiliği almak isteyen girişimcilerimiz için Medya Bayilik bünyesinde birden fazla Elektrik firmasının bayilik detaylayı bugüne kadar paylaşılmıştır. Şimdiki elektrik firmamız ise Direkt enerji. Yazımız içeriğinde Direkt Enerji bayilik ve bayilik detayları ile ilgili paylaşımlar ve yazı sonunda firma iletişim bilgileri yer almaktadır. Direkt enerji indirimli elektrik, tasarruflu elektrik olarak bayilik vermektedir.

Direkt enerji Hakkımızda

Direkt Enerji markası ile piyasada faaliyet gösteren Asya Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş., Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından verilmiş ETS/2964-1/1761 numaralı lisansı ile 28/12/2010 tarihinden bu yana serbest tüketicilere indirimli elektrik tedariki sağlayan şirketimiz, liberalleşen Türkiye Elektrik Piyasası’nda yükselen bir değerdir.

Sağlam sermaye yapısı, uzman kadrosu, satış öncesi ve sonrasında abonelerine sağladığı kaliteli ve şeffaf hizmet esaslarıyla Direkt Enerji sektöründe fark yaratmayı hedeflemektedir.

Direkt enerji Bayilik formu firmanın web sitesinde form şeklinde bulunmaktadır. Firma tarafından henüz bayilik şartlarını belirten bilgi paylaşılmamış olup Direkt enerji den bilgi gelmesi durumunda sayfalarımızda paylaşılacaktır.

Direkt Enerji Bayilik iletişim bilgileri

Asya Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.
Şehit Ali Mergen Sok. No:16 Reşitpaşa, Sarıyer, 34752 İstanbul Türkiye

t: 0 (212) 229 36 62
f: 0 (212) 229 36 66

Bayilik veren firmalar İlgili aramalar : Direkt Enerji Bayilik, Direkt Enerji Bayilik 2016, Direkt Enerji Bayilik bedeli, Direkt Enerji indirimli elektrik, Direkt Enerji tasarruflu elektrik, Direkt Enerji Bayilik fiyatları

 

 

Medya Bayilik

Son Yazılar
Bir cevap bırakın