Eskidji bayilik franchise

Eskidji bayilik franchise

Gayrimenkul sektöründe ülkemizde büyük, küçük bir çok marka bulunmaktadır. Şube sayısı ve yaygınlık bakımından ise belirli başlı 4-5 marka bulunmakta ve ESKİDJİ de bunlardan biridir. Emlak ve Gayrimenkul sektöründe yatırım hedefleyen girişimcilerimiz için Eskidji bayilik franchise şartları hakkında bilgi vereceğiz.

1997 yılında faaliyete geçen Eskidji Müzayedecilik A.Ş yarattığı dürüstlük ve güven tabanlı ilkesel duruşuyla çok değerli bir marka haline gelen “ESKİDJİ” adını hem ulusal hemde uluslar arası düzeyde duyurmuştur.
Eskidji Müzayedecilik A.Ş bünyesinde faaliyet gösteren Özel Projeler ve Franchising Sistemi 2010 yılında kurulan Eskidji Gayrimenkul Pazarlama A.Ş’ye katılmıştır.

Eskidji Bölge Ortaklığı yapısının, kendisine özgü özel bir zincir sistemi mevcuttur. Bölge Ortaklığı birimi, Franchising Sistemiyle yapılandırılmıştır. Emlak sektöründe marka (sadece marka kullanımı söz konusu) ve master (marka sahibi olmayan) Franchising Sistemlerini kullanmayan tek organizasyondur. Eskidji Gayrimenkul Pazarlama A.Ş.’nin Bölge Ortaklığı yapısında, İşletme Temelli Franchising Sistemiyle kurmuş olduğu organizasyon sayesinde, nitelikli Bölge Ortakları oluşturulmaktadır. İşletme Temelli Franchising Sisteminde, sadece marka kullanımı söz konusu değildir. Eskidji Bölge Ortalığı organizasyonunda, tüm Bölge Ortaklığı noktaları birbirine ve Eskidji Merkez’e bağlıdır. Eskidji Bölge Ortaklarının hiçbir işletmesi birbirinden bağımsız değildir.

Eskidji bayilik franchise şartları

ESKİDJİ kuruluş yılı : 2010
ESKİDJİ şube sayısı : 90
ESKİDJİ yarıtım bedeli : 100.000 TL
ESKİDJİ Kârdan Alınan Pay : %7
ESKİDJİ kullanım bedeli : 25.000 TL 4 yıl için

Medya Bayilik

Son Yazılar
Bir cevap bırakın