Med Max Gayrimenkul Bayilik

Med Max Gayrimenkul Bayilik

Med Max Gayrimenkul Bayilik Hakkında : Firma tanıtımı: PRİZMA GRUP olarak 2002 kurulan firmamız 2010 yıllında MED/MAX gayrimenkul danışmanlık markasıyla Türkiye genelinde franchise vermeye başladı.
MED/MAX her girişimciye uygun franchise seçenek fırsatı sunuyor MED/MAX ,2010 yılında gayrimenkul sektöründe deneyimli girişimci gayrimenkul uzmanı, markanın kurucusu ve genel müdürü Sayın Nihat AKPINAR tarafından markalaşarak faaliyetlere başlamıştır.
MED/MAX hedefi, gayrimenkul sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, MED/MAX ’ın ulusal başarısını dünya da ve Avrupa’ da global bir marka yapmak MED/MAX 2016 da çalışma sistemini güncelliyerek bunda böyle mahalle arası franchise ofis vermiyecek bunların yerlerine bölgesel ofis projeler çalışmasını getirmiştir.
bundan böyle MED/MAX girişimcilere MED/MAX bölge ofis fırsatı sunmaya başlamıştır

MED/MAX Franchise her girişimciye uygun franchise seçenek fırsatı sunuyor.
Gayrimenkul danışmanlığı yapacak girişimciler kendilerine uygun gördükleri bir franchise seçeneğiyle bir MED/MAX gayrimenkul ve danışmanlık markasının destek ve avantajlarını yanlarına alarak bulundukları bölgelerinde her türlü gayrimenkul danışmanlık hizmetini yaparlar.
MED/MAX olarak Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak MED/MAX ’ın ulusal çapta gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlık yapmak olacaktır.

Med/Max Gayrimenkul Bayilik Şartları

Bayilik Türü: Franchise

Bayilik Şartları: Franchise girişimcinin eğitimi en az lise tercihen Üniversite Mezunu sabirli, Vizyon sahibi, yeniliklere açık olması gerekir.
Franchise işletmesini yönetecek yeteneği ve sermaye sahibi olması gerekir .

Verilen Destekler: Franchising Marka Desteği,Pazarlama Desteği, Bölge Koruması. Hukuk Desteği, Eğitim Desteği, Meteryal Desteği, İlan ve Reklam Desteği, Bilgi Bankasi ve Web Desteği, Özel Projeler Desteği

Bayilik verilen bölgeler: Türkiye Geneli

Yatırım Maliyeti: 40.000 TL ile 100.000 TL arasında

Franchise Giriş Bedeli: 10.000 TL İLE 20.000 TL arasında

Ortalama Kar Marjı: 0/0 100

Reklam Katkı Bedeli: almıyo

Gelirden Pay: almıyor

Ek Detaylar: MED/MAX gayrimenkul her girişimciye uygun franchise seçenekleriyle bölge ofis fırsatı veriyor

Sektör: Emlak, Gayrimenkul

Kuruluş Yılı: 2002

Firma Merkezi: İSTANBUL

Firma Yetkilisi: Nihat AKPINAR

Şube Sayısı: 10

Çalışan Sayısı: 5

Web Site: http://www.medmax.com.tr

İletişim Numarası: 05076811482

E-Posta Adresi: franchise@medmax.com.tr

 

Bayilik veren firmalar ilgili aramalar : Med Max Gayrimenkul bayilik, Med/Max Gayrimenkul bayilik şartları, Med Max Gayrimenkul franchise, Med/Max Gayrimenkul franchising, Med/Max Gayrimenkul isim hakkı bedeli, Med/Max Gayrimenkul bayilik veren firmalar 2016

Medya Bayilik

Son Yazılar
Bir cevap bırakın