Packet Burger Bayilik

Packet Burger Bayilik

Yazımızda sizlere 2014 yılında İzmit’te faaliyete başlayan birçoğumuzun çok sevdiği Hamburger, fast food üzerine bir markayı tanıtacağız. Ülkemizin daha çok genç nüfusa sahip olmasının bir etken olduğu fast food alışkanlığımıza paralel olarak sektöre yatırımcı ilgiside fazlalaşmıştır. Fast food sektörüne adım atmak isteyenler için Packet Burger bayilik ve bayilik şartları yazımızda paylaşılmıştır.

Packet Burger ilk şubesini 2014 yılında İzmit Bağçeşme’de açarak hamburger sektörüne yeni bir soluk oluşturmuştur. Kendi mutfağını bir adreste toplayarak, üretim ve dağıtımını yapan firmamız, bugün ürün sertifika ve üretim izinlerini alarak, hem isim hakkı alan hemde uygun gördüğü işletmelere ürünlerinin satışını yapmaktadır. Günümüz hızlı tüketim sektörüne yetişebilmek ve yüksek kar edebilmek için çoğu katkı maddesiyle yapılan ürünler, büyük küçük bir çok işletmede malzeme olarak kullanılmaktadır. İşletmemiz %100 dana eti ve %100 tavuk etiyle hazırladığı, ekmek ve baharat karışımlarıyla katkı maddesi bulunmayan doğal ürünleriyle bu pazarda güvenli adımlarla ilerlemektedir.

Packet Burger Bayilik Şartları

Packet Burger Kuruluş yılı : 2014
Packet Burger Şube sayısı : 2
Packet Burger Yatırım Maliyeti : 140.000 TL
Packet Burger Ortalama Kâr Marjı : %60
Packet Burger isim hakkı bedeli : Alınmıyor
Packet Burger diğer bilgilendirme :  Tabela ücreti alınmıyor, ürünler merkezden tedarik edilmektedir, dükkan açılışları anahtar teslim olarak merkez şube tarafından yapılmaktadır.
Packet Buger Franchise Royalty Bedeli : Aylık 1500 TL

 

 

Bayilik veren firmalar ile ilgili aramalar : packet burger bayilik. packet burger bayilik 2016, packet burger, packet burger izmit, packet burger franchise, packet burger franchise, packet burger bayilik şartları, packet burger bayilik bedeli, packet burger bayilik fiyatları

Medya Bayilik

Son Yazılar
Bir cevap bırakın