Pink Dream Parfüm Bayilik

Pink Dream Parfüm Bayilik

Kişisel bakım ve kozmetik alanına yeni girmek isteyen okuyucularımızla bu yazımızda Pink dream parfüm bayilik şartları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Sayfanın en altında pink dream parfüm bayilik iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kırşan kozmetik bünyesinde bulunan Pink Dream parfüm Kurulduğu ilk günden bu yana yüksek kaliteli,hijyenik ve çevreye duyarlı ürünler sunarak uygun fiyatlarla gelişen teknolojinin müşterilerine kaliteli ürünler sunmaktır. Hedef alanımız;ülke sınırları içerisinde kalmak değil,tüm dünyaya firmamızı kanıtlamaktır.

Teknolojiyi takip ederek müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamaktır. Amacımız güvenilir ve tercih edilen bir firma olmaktır.

ürünlerimiz Sağlık Bakanlığına uygun olup,yüksek teknolojiye sahip tam otomatik makinelerle,hijyenik ortamda,kaliteli ve sağlıklı
malzemeler kullaranarak el değmeden parfüm üretimi yapmaktayız.

Pafüm Nedir ?

Parfüm kelimesi Latince “perfumum” deyiminden gelir ve “duman içinden” anlamındadır.
Parfüm, genel anlamda, kokuyu uzun süre koruyan sabitleyicilerin ilave edildiği çiçekler, meyveler, otlar, yapraklar, baharatlar ve odunlardan elde edilen doğal esans yağlarından oluşan karışımların alkol ve suyla belirli oranlarda karıştırılmasıyla elde edilen güzel kokulu sıvılardır.
Parfümlerde , kokulu uçucu yağları karıştırma ve tutma amacıyla kullanılan çözücü, kokulu yağın özelliğine bağlı olarak , az veya çok suyla karıştırılmış etil alkoldür.Bu çözücü, uçucu özelliği nedeniyle, kokunun taşınmasına yardımcı olurken çözdüğü yağa karşı etkisizdir. Parfümün bileşimindeki uçucu yağların taşınma hızı ve kokularının gücü parfümün notalarını belirler.
Her parfüm üst nota (tepe veya baş notası da denir), orta nota ( kalp notası da denir) ve alt nota (dip veya baz nota da denir) olarak adlandırılan üç koku yayma aşamasından oluşur.
Üst notalar, parfümün içeriğindeki en uçucu yağların kokularından oluşan kısmıdır.En hafif ve en çabuk geçen kısmıdır. Çiçek koku ailesi ve turunçgil koku ailesi üst notalarda sıkça kullanılırlar.
Orta notalar, bir parfümün karakterini belirleyen nota kalp notasıdır. Parfümün cilde yerleşmesiyle belirginleşir. Yumuşak, çok belirgin olmayan kokuları içerir.
Kokunun sınıflandırılmasında yardımcı olur.
Karanfil,nergis,frezya,hanımeli,yasemin,leylak,inciçiçeği,manolya,orkide,şakayık,gül,sümbülteber, menekşe,nilüfer orta nota kokularına örnek verilebilir.
Sohbet Alt nota, parfümün asıl karakterini, kalıcılığını ve başarısını belirleyen kısımdır. Baz notalar, üst ve orta notaların taşınmasından sonra ortaya çıkar ve bazen sabitleyiciler diye de bilinir.Çünkü kokunun cilt üzerindeki hayatını uzatırlar.
Amber, balzam, benzoin, sedir ağacı, kumarin, misk,meşe yosunu, paçuli,sandal ağacı,vanilya alt nota kokularına örnek verilebilir…

Açık Parüm çeşitleri

ÇİÇEK
Bu sınıftaki parfümlerde ana koku olarak bir veya daha fazla çiçeğin kokusu kullanılır. Bir çiçeğin kokusu kullanılarak üretilmiş parfümlere soliflore denir. En çok çeşit’e sahip koku ailesidir. Gül,yasemin, inci çiçeği, karanfil, nergis, gardenya, sümbül teber ve menekşe bu sınıftaki belli başlı örneklerdir.
ORYANTAL
Parfüm sanayinde kullanılan en büyük koku sınıflarından biridir. Ağır kokuların bulunduğu sınıftır. Tarçın,kakule,kişniş,zencefil,vanilya,vetiver,sandal ağacı,sedir ağacı,misk, amber bu sınıfa örnek verilebilir.
MEYVE
En eski koku ailelerinden biridir. Mandalina , portakal çiçeği, şeftali, liçi,misket limonu,papaya, elma, bergamot, kayısı, kavun, çarkıfelek ve ananas örnek verilebilir. Meyveli kokuların temiz, yumuşak bir coşkunluğu vardır. Meyveli parfümler genellikle turunçgil kokularının ağırlıkta olduğu çiçek ve meyve aromalarını da içeren karışımlardır. Sohbet
YEŞİLLİK
Bu koku sınıfını tanımlayan kelime tazeliktir. Çam, ardıç, biberiye, sümbül bu sınıfa örnek verilebilir. chat
OZON-OKYANUS
Yeni bir koku sınıfıdır. Kokuları insana deniz kokusunu, taze dağ havasını anımsatır.Daha çok sentetik uçucu yağların bulunduğu koku sınıfıdır.
ŞİPRE
Şipre koku ailesi 1917’ de François Coty tarafından aynı isimle, Chypre, üretilen parfümden sonra bir koku sınıfı olarak kabul edilmiştir. Paçuli, lavanta , meşe yosunu, bu sınıfta sayılabilir.
DERİ
Orta ve dip notalarında bal, tütün ve ağaç kokularını barındıran ailedir. Deriye benzer bir koku hissettirirler.
FOUGÈRE
Çoğunlukla meşe yosunu, lavanta ve coumarin adlı bitkisel koku özü içeren, birçok erkek parfümünün ait olduğu koku ailesidir. Otsul, ağaçsı bir koku ailesidir, keskin bir aromaya sahiptirler.
ALDEHİD
Aldehid olarak bilinen kimyasal maddelerin temel bileşen olduğu koku ailesidir. Çekici, keskin ve merak uyandırıcı notaları vardır. Aldehitler parfüm içindeki diğer kokuları da ayarlarlar.

Pink Dream Açık Parfüm Bayilik Şartları

Pink Dream Parfüm Türkiye Genelinde Parfüm Bayiliğini 7000 Bin TL ile Sizlere Kendi İşinizi Kurma fırsatı veriyor.

Pink Dream Parfüm İletişim Bilgileri

Adres : Basın Ekspres Yolu, 29 Ekim Cad.KUYUMCUKENT AVM BLOK No:294 Çobançeşme Bahçelievler / İSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon : +90 (532) 213 83 94(gms) + 90 (212) 603 27 27(pbx) Coşkun KIRŞAN
Faks : + 90 (212) 603 27 27(pbx)
Web : http://pinkdream.com.tr/index.php
Email : iletisim@pinkdream.com.tr

Medya Bayilik

Son Yazılar
Bir cevap bırakın