Pn parfume bayilik

Türkiye’de parfüme talep günden güne artmaya devam ediyor. Ülke nüfusumuzun bir çok ülkeye göre daha genç olması belki bul ilginin başlıca sebeplerindendir. Bir çoğunuz etrafınızda sadece parfüm satışı üzerine mağaza görmüşsünüzdür. Talep artışı karşısında kozmetik reyonlarından çıkan parfümler artık kendi bireysel mağazalarından tüketiciyle buluşmaya başladı. Bir çok parfüm markası arasında size yazı içeriğimiz de Pn Parfume bayilik ve bayilik şartları hakkında bilgi vereceğiz.

Pn parfume 11 yılı aşkın bir süredir sektörde deneyim, birikim ve tecrübeye sahiptir. Pn parfm üretim tesileri Silivri’de bulunmakta ve sağlık bakanlığının üretim standartları ve denetimi altında parfüm üretimini gerçekleştirmektedir.

PN Parfume’ nin onaylayacağı bir il , İlçe yada AVM’de bayilik almak mümkündür. Bayilik çalışmalarında bazı kriterleri dikkate alan firmamız, özellikle, mağazanın konumun dikkat ediyor ve yer seçiminde yönlendirici olmaktadır.

Pn Parfume bayilik şartları nelerdir?

  • PN Parfume mimari konseptinin değiştirilmeden uygulanması
  • Mağazanın işlek ve popüler bir cadde üzerinde olması,
  • En az 10 m2’ile 30 m2 lik bir alan bulunması,
  • Cephesinin makul bir şekilde açık bulunması, fark edilebilir bir noktada olması,
  • Dekora sadık kalınması,
  • PN Parfume ait tüm ürün çeşitlerinin bulundurulması ve başka ürün satılmaması gibi şartlar yer almaktadır. Pen Parfume ürün çeşidinin tamamının bulundurulmasını gerektirmektedir. Satışta zorunlu herhangi bir kota uygulamamız ve en az sipariş gibi zorunlu bir yaptırımımız bulunmamaktadır.

Kar marjı olarak tüm ürünlerde %100 kar ile satılabilen ürünlerimiz bayi adaylarımız için oldukça yüksek bir kar marjı ile ticaret yapabilme şansına sahip olmaktadırlar.

Pn Parfume Girişimcilerde aradığı özellikler

  • Öncelikle girişimcilerin bu sektörde iş yapmaya heyecan ve istekli olmaları gerekmektedir.
  • Günümüz mağazacılık anlayışına uygun hareket etmeleri, mağazada PN Parfume nin ürünlerinden başka ürün bulundurmaması ve ürettiğimiz tüm ürünlerden bulundurmaları gerekmektedir.
  • Bayi adaylarının çalışma sistemine hazır olması, dekorumuza sadık kalması ve mağaza için uygun lokasyon da olmaları gibi şartların yanı sıra PN Parfume magaza yatırımı yapabilmek için gereken finansal koşullara sahip olmaları gerekmektedir.

Franchise bayilik fiyatları

Dekarasyon + Ürün (3000 adet 55cc parfüm) ortalama yatırım maliyeti 10.000 TL ile 13.000 TL arasında olmaktadır.
PN Parfume bayilerinden franchise sistemine giriş bedeli , satılan üründen kar marjı ve reklam desteği gibi ödemeler talep edilmemektedir.

Pn Parfume bayilik iletişim bilgileri

Adres : Yeni Sanayi Sitesi E-Blok 9. Cadde No:8 Silivri/İstanbul
Email: info@pnparfume.com
Web : www.pnparfume.com

Telefon: (0212) 736 09 90 – fax: (0212) 736 09 90

Medya Bayilik

Son Yazılar
Bir cevap bırakın