Seeworld Türkiye Bayilik

Marka Veya Firma Adı: Seeworld Türkiye Bayilik Firma tanıtımı: SEEWORLD Türkiye Satış ve Pazarlama faaliyetlerinin Profesyonel, Güvenilir, Yenilikçi ve Çözüm odaklı yaklaşımla yürütülmesini arzulayan yatırımcılarına Türkiye genelinde Franchise imkanı sağlamaktadır.

Gayrimenkulün, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olma özelliğini koruduğu bilinmektedir. Özellikle, profesyonel Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Franchise kuruluşları, yatırımcılar için son derece karlı ve gelecek vaat eden bir işletme modeli niteliğindedir.

SEEWORLD Türkiye Gayrimenkul sektöründeki Bilgi ve Tecrübelerini, Eğitim ve İletişim ağını sizlerle paylaşarak kendi işinizi kurmanızı ve böylece hayallerinize ulaşmanızı sağlayabilir. Bu bağlamda hızlı bir şekilde büyümeyi hedefleyen bir ekibin parçası olmaya siz girişimcileri davet ediyor.

Seeworld Türkiye Emlak Gayrimenkul Bayilik

Seeworld Türkiye Bayilik Türü: Franchise

Seeworld Türkiye Bayilik verilen bölgeler: TÜRKİYE

Sektör: Emlak, Gayrimenkul

Kuruluş Yılı:

Firma Merkezi: İSTANBUL

Firma Yetkilisi: Ümit PAMUKÇU

Şube Sayısı:

Çalışan Sayısı:

Web Site: http://seeworldturkiye.plan-et.co.uk/

İletişim Numarası: 05321603949

E-Posta Adresi: info@seeworldturkiye.com

Bayilik veren firmalar ilgili aramalar : Seeworld Türkiye bayilik, Seeworld Türkiye bayilik şartları, Seeworld Türkiye franchise, Seeworld Türkiye franchising, Seeworld Türkiye isim hakkı bedeli, Seeworld Türkiye bayilik veren firmalar 2016

Medya Bayilik

Son Yazılar
Bir cevap bırakın